سرور مجازی لینوکس ایران

VPS یا سرور مجازی لینوکس ایران (Linux VPS) با هارد SSD NVMe با بکارگیری قوی‌ترین سخت‌افزارها بر روی سرور، وبسایت شما را با امنیت و آپتایم ۹۹.۹٪ میزبانی خواهد کرد. خرید وی پی اس این امکان را به شما می‌دهد تا سایت خود را با بالاترین کیفیت و سرعت بر روی بهترین سرورهای افیکس هاست میزبانی کنید.

انتخاب دوره پرداخت
ماهانه
۳ ماهه (۵٪ تخفیف)
۶ ماهه (۱۰٪ تخفیف)
سالانه (۱۵٪ تخفیف)
NVMe SSD
خرید VPS ایران با هارد NVMe SSD که از نسل جدید هاردهای سرور مجازی بهره می‌برد، وبسایت شما را با سرعت چشمگیری (چند برابر SATA و SAS) میزبانی خواهد کرد. هارد NVMe بر روی سرور مجازی لینوکس عملیات انتقال داده را در کمترین زمان انجام داده و از لحاظ دسترسی‌پذیری، دارای ضریب اعتماد بالاتری در حفظ اطلاعات است.
در حال حاضر، سرور مجازی ایران، برای میزبانی سایت و اپلیکیشن قابل ارائه است.
NVMe SSD

LINUX-VPS-IR-2

۲ گیگابایت رم اختصاصی
۲ هسته پردازنده
۳۵ گیگابایت فضا
ترافیک میزبانی نامحدود
ترافیک ۱-۱ ۱۰۰GB
۴۳۰,۰۰۰ تومان
۴۳۰,۰۰۰ تومان
(ماهانه)
۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان
(۳ ماهه)
۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان
۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان
(۶ ماهه)
۵,۱۶۰,۰۰۰ تومان
۵,۱۶۰,۰۰۰ تومان
(سالیانه)

LINUX-VPS-IR-4

۴ گیگابایت رم اختصاصی
۲ هسته پردازنده
۴۵ گیگابایت فضا
ترافیک میزبانی نامحدود
ترافیک ۱-۱ ۱۰۰GB
۵۳۰,۰۰۰ تومان
۵۳۰,۰۰۰ تومان
(ماهانه)
۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان
۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان
(۳ ماهه)
۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان
۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان
(۶ ماهه)
۶,۳۶۰,۰۰۰ تومان
۶,۳۶۰,۰۰۰ تومان
(سالیانه)

LINUX-VPS-IR-6

۶ گیگابایت رم اختصاصی
۳ هسته پردازنده
۶۵ گیگابایت فضا
ترافیک میزبانی نامحدود
ترافیک ۱-۱ ۱۰۰GB
۷۴۵,۰۰۰ تومان
۷۴۵,۰۰۰ تومان
(ماهانه)
۲,۲۳۵,۰۰۰ تومان
۲,۲۳۵,۰۰۰ تومان
(۳ ماهه)
۴,۴۷۰,۰۰۰ تومان
۴,۴۷۰,۰۰۰ تومان
(۶ ماهه)
۸,۹۴۰,۰۰۰ تومان
۸,۹۴۰,۰۰۰ تومان
(سالیانه)

LINUX-VPS-IR-8

۸ گیگابایت رم اختصاصی
۴ هسته پردازنده
۸۰ گیگابایت فضا
ترافیک میزبانی نامحدود
ترافیک ۱-۱ ۱۰۰GB
۹۷۵,۰۰۰ تومان
۹۷۵,۰۰۰ تومان
(ماهانه)
۲,۹۲۵,۰۰۰ تومان
۲,۹۲۵,۰۰۰ تومان
(۳ ماهه)
۵,۸۵۰,۰۰۰ تومان
۵,۸۵۰,۰۰۰ تومان
(۶ ماهه)
۱۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
(سالیانه)

LINUX-VPS-IR-16

۱۶ گیگابایت رم اختصاصی
۶ هسته پردازنده
۱۵۰ گیگابایت فضا
ترافیک میزبانی نامحدود
ترافیک ۱-۱ ۱۰۰GB
۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان
۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان
(ماهانه)
۵,۲۲۰,۰۰۰ تومان
۵,۲۲۰,۰۰۰ تومان
(۳ ماهه)
۱۰,۴۴۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۴۴۰,۰۰۰ تومان
(۶ ماهه)
۲۰,۸۸۰,۰۰۰ تومان
۲۰,۸۸۰,۰۰۰ تومان
(سالیانه)

LINUX-VPS-IR-32

۳۲ گیگابایت رم اختصاصی
۸ هسته پردازنده
۲۵۰ گیگابایت فضا
ترافیک میزبانی نامحدود
ترافیک ۱-۱ ۱۰۰GB
۲,۹۲۰,۰۰۰ تومان
۲,۹۲۰,۰۰۰ تومان
(ماهانه)
۸,۷۶۰,۰۰۰ تومان
۸,۷۶۰,۰۰۰ تومان
(۳ ماهه)
۱۷,۵۲۰,۰۰۰ تومان
۱۷,۵۲۰,۰۰۰ تومان
(۶ ماهه)
۳۵,۰۴۰,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۴۰,۰۰۰ تومان
(سالیانه)

انتخاب های قابل پیکربندی سرور مجازی لینوکس ایران

حافظه (RAM) اضافه

(۱ گیگابایت)

۶۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

درایو اضافه NVMe SSD

(۱۰ گیکابایت)

۵۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

درایو اضافه SSD

(۱۰ گیکابایت)

۴۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

درایو اضافه SAS / SATA

(۱۰ گیکابایت)

۲۵٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

پردازنده اضافی

(هسته)

۱۰۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

مدیریت سرور پایه

(ماهانه)

۴۰۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

لایسنس cPanel Unlimited

(VPS Edition)

۲۵۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

لایسنس Litespeed

(VPS Edition)

۲۵۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

بررسی اجمالی

امنیت، مقیاس پذیری و آپتایم بالا

سرورهای مجازی ایران افیکس‌هاست، به لطف تکنولوژی روز، همواره امکان ارتقاء فضا، رم و پردازنده را دارا هستند. پس با خیال راحت می‌توانید به توسعه وبسایت و اپلیکیشن خود بپردازید و تامین زیرساخت پرسرعت و آپتایم +۹۹٪ خود را به ما بسپارید. متخصصین ما با نصب قوی‌ترین فایروال‌ها، از وی پی اس لینوکس شما را در برابر هر گونه نفوذ، اسپم، حملات DDOS، ویروس و بدافزار محافظت می‌کنند. همچنین با تهیه نسخه‌های بکاپ روزانه، هفتگی و ماهانه در سرورهای تحت مدیریت افیکس هاست، دیگر جای نگرانی بابت از دست رفتن دیتا نیست. همواره در دسترس و تحت کنترل!


دیسک درایو SSD-NVMe

سرور مجازی VPS لینوکس با هارد SSD NVMe موجب افزایش سرعت سایت و کاهش زمان بارگذاری محتوای سایت می‌شود. همچنین فعال بودن سیستم Caching بر روی وی پی اس لینوکس، موجب افزایش سرعت سایت و بهینه‌سازی آن می‌شود. تمام سرویس‌های سرور VPS ایران افیکس هاست به هارد SSD NVMe مجهز می‌باشند که از کاهش سرعت سایت جلوگیری خواهد کرد.


مدیریت سرور و پشتیبانی ۲۴/۷/۳۶۵

بعد از آپتایم و سرعت بالا، مهم‌ترین خصیصه سرور میزبانی خوب، پشتیبانی حرفه‌ای، پاسخگو و ۲۴ ساعته است. پشتیبانی سرور مجازی لینوکس مدیریت نشده به صورت سخت‌افزاری و شبکه (تضمین دسترسی) است و پشتیبانی VPS لینوکس مدیریت شده نرم‌افزاری، امنیتی و سخت‌افزاری است. کانفیگ و بهینه سازی سرورهای مدیریت شده به همراه مانیتورینگ پیشرفته ۲۴ ساعته تماما توسط کارشناسان ما انجام می‌شود. در صورت وجود سوال یا مشکل نیز نیروهای پشتیبانی افیکس هاست شبانه‌روز با دریافت تیکت از طریق این لینک، چت آنلاین یا تماس تلفنی با شماره‌ی ۲۸۴۲۲۲۳۸ ۰۲۱ در کمترین زمان اقدام به بررسی و رفع مشکلات سرور شما خواهند کرد.


افزایش امنیت سایت

افزایش امنیت سرور مجازی ایران لینوکس، یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های افیکس هاست است که با نصب قوی‌ترین فایروال‌ها، وی پی اس لینوکس شما را در برابر هرگونه اسپم، حملات DDoS و بدافزارها محافظت می‌کند. همچنین نسخه‌های بکاپ روزانه، هفتگی و ماهانه سایت شما ارائه شده توسط افیکس هاست نیز در بالا بردن امنیت سایت شما نیز نقش بسزایی دارند که در صورت بروز هرگونه مشکل، از تمام محتوا و مستندات سایت شما پشتیبانی می‌کند.

مشخصات فنی سرور مجازی لینوکس ایران

محل سرور ایران

سرور لینوکس شما در پایدارترین، پر سرعت‌ترین و مطمئن‌ترین دیتاسنترهای ایران با پورت 10G میزبانی می‌شود.
آخرین نسل پردازنده

تمامی سرورها دارای جدیدترین و قوی‌ترین نسل CPU موجود بر روی سرورهای HP G9 و HP G10 هستند.
حافظه رم DDR4

تجهیز سرورها به نسل چهارم رم‌های DDR4 با باس 2400MHz و 2933MHz بالاترین سرعت دسترسی را تضمین می‌کند.
درایو NVMe SSD

با بهره‌گیری از فضای ذخیره‌سازی NVMe (با سرعت 30x نسبت به هارد SATA)، دیگر جای نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات نیست.
ترافیک نامحدود

بسته به دیتاسنتر میزبانی سرور شما، تمامی سرورها دارای ترافیک نامحدود و یا امکان مصرف ۱۰ به ۱ نامحدود هستند.
نصب انواع سیستم عامل

انواع سیستم عامل لینوکس اعم از Ubuntu، CentOS، Fedora و یا موارد سفارشی مثل Oracle قابل نصب  و ارائه هستند.
مقیاس پذیری و قابلیت ارتقا منابع

با بهره‌گیری از تکنولوژی ابری، دیگر نیاز به انتقال دستی و زمان‌بر اطلاعات نیست. تمامی اجزای سخت‌افزار (رم، فضا و سی‌پی‌یو) همواره قابل ارتقا هستند.
پلتفرم مجازی سازی KVM

KVM قوی‌ترین پلتفرم مجازی‌سازی سرور است که بالاترین میزان مقیاس‌پذیری، کیفیت و امکان مجازی‌سازی کامل (اختصاص رم و هسته CPU) را فراهم می‌کند.
امنیت و بکاپ

تمامی سرورها دارای DDoS Protection می‌باشند. همچنین سرورهای مدیریت شده دارای مانیتورینگ ۲۴ ساعته شبکه سرور و سیستم ایجاد بکاپ دوره‌ای می‌باشند.

سوالات متداول سرور مجازی لینوکس ایران

تمام امکانات و تکنولوژی ارائه شده بر روی سرور مجازی ایران و خارج با یکدیگر مشابه است. تنها اگر مکان استقرار سرور مجازی برای شما اهمیت داشته باشد، این امکان برای شما فراهم شده‌است که سرور داخل ایران یا سرور مجازی خارج را انتخاب نمایید.
سرورهای مدیریت نشده دارای دو نوع دسترسی یا پنل برای مدیریت سرور هستند. نوع اول همان پنل ریبوتو نمایش آمار است که در ناحیه کاربری تعبیه شده است. با استفاده از پنل کاربری امکان بررسی پیشرفته و مشاهده گراف مصرف منابع رم و سی‌پی‌یو و فضای مصرفی فراهم است. از طرفی امکان خاموش، روشن و ریبوت (ریستارت سرور) مقدور است.
نوع دوم همان VNC است. VNC که مخفف Virtual Network Computing به معنای رایانه مجازی تحت شبکه است، در واقع یک صفحه به اشتراک گذاشته شده (Screen Sharing) از وضعیت فعلی سرور است تا در مواقعی که امکان دسترسی مستقیم به سرور فراهم نیست، برای مثال مواقعی که سرویس نتورک سرور مجازی با اختلال مواجه شده است، بتوان به راحتی از راه دور به سرور متصل شد و ضمن بررسی وضعیت VPS، مشکل را برطرف کرد.
در سرورهای مدیریت شده، برای مدیریت آسان و حرفه‌ای سایت و اپلیکیشن، کنترل پنل محبوب سی پنل و یا سایر کنترل پنل‌ها از جمله دایرکت ادمین، پلسک و ... نصب می‌شود. نصب، انجام کانفیگ تخصصی امنیتی و بهینه سازی سرور تماما توسط efixhost انجام می‌شود و شما می‌توانید با خیال آسوده به توسعه، کدنویسی و یا فروش محصولات در وبسایت و اپلیکیشن خود بپردازید. لایسنس ارزان، مطمئن و دارای تعداد اکانت نامحدود کنترل پنل سی پنل و سایر پنل‌های مدیریتی توسط افیکس هاست ارائه می‌شود. علاوه بر آن انجام موارد مربوط به سرور مانند نصب و حذف اکستنشن‌های PHP، دیتابیس، وب سرور لایت اسپید، انجین ایکس (NGINX) و آپاچی و همچنین انجام دیباگ توسط افیکس هاست انجام می‌شود. علاوه بر آن مانیتورینگ شبانه روزی سرورها توسط کارشناسان ما انجام می‌شود و ایجاد نسخه‌های بکاپ لوکال و ریموت روزانه، هفتگی و ماهانه در سرور مجازی مدیریت شده به صورت سفارشی و خودکار توسط تیم مجرب ما انجام می‌شود.
شما می‌توانید سرور مجازی ایران خود را با سیستم عامل لینوکس در همین صفحه سفارش دهید. اگر به دنبال وی پی اس با سیستم عامل ویندوز هستید، از طریق این لینک می‌توانید پلن‌های سرور مجازی ویندوز را مشاهده کنید: سرور مجازی ویندوز ایران
با خرید سرور مجازی NVMe، به سرور ایرانی پرسرعتی دسترسی خواهید داشت که عملیات انتقال داده را با سرعت زیادی انجام داده و ضریب اعتماد بالاتری نیز دارد. سرور مجازی با هارد NVMe نسبت به وی پی اس SSD قیمت بیشتری داشته اما کیفیت بیشتر و سرعت انتقال داده بیشتری را برای سایتتان رقم خواهد زد. یکی دیگر از مزایای وی پی اس ان وی ام ای، افزایش امنیت دیتای شما بر روی این درایو است. در واقع عمر درایو NVMe از عمر درایو اس اس دی بیشتر بوده و از این رو، از از بین رفتن اطلاعات و دیتای شما جلوگیری می‌کند. درایو NVMe بر روی سرور مجازی موجب افزایش سرعت سایت شده و تمام محتوای سایت شما در کسری از ثانیه برای کاربران به نمایش در خواهد آمد.
به صورت خلاصه در سرورهای مجازی مدیریت شده، مدیریت تمامی بخش‌ها، اعم از موارد نرم افزاری و سخت‌افزاری توسط کارشناسان ما انجام می‌شود اما در سرورهای مجازی مدیریت نشده، تنها پشتیبانی سخت افزاری جهت اطمینان از دسترس پذیری همیشگی و آنلاین بودن سرور انجام می‌شود.
تمامی سرورهای دارای پشتیبانی شبانه‌روزی سخت‌افزاری و شبکه هستند. امکان تهیه مدیریت کامل یعنی مدیریت نرم افزاری در مراحل سفارش سرور مجازی مقدور است.
راه‌اندازی و نصب سیستم عامل انواع سرورهای مجازی به صورت رایگان انجام می‌شود.
بله، همواره امکان ارتقاء رم، سی‌پی‌یو و فضای ذخیره سازی VPS بدون ایجاد تغییر یا مشکل تا حد مورد نیاز مقدور است.
بله، سرورهای مجازی افیکس هاست با برخورداری از جدیدترین نسل سخت‌افزارها، منابع سخت افزاری کاملا اختصاصی و بهره‌مندی از پورت ۱۰ گیگ، برای برگذاری کلاس و کنفرانس آنلاین کاملا بهینه و مناسب هستند. در حال حاضر efixhost در زمینه برگذاری کلاس آنلاین با بسیاری از مدرسه‌ها، موسسات و دانشگاه‌ها در سرتاسر کشور به خصوص تهران همکاری و خدمات رسانی می‌کند. برای مشاهده پلن‌ها و خرید سرور کلاس آنلاین لطفا صفحه سرور مجازی بیگ بلو باتن مراجعه فرمایید.
بله، در صورتی که سیستم عامل مدنظرتان سفارشی نباشد، تحویل خودکار و آنی و یا در کمتر از ۱ ساعت خواهد بود.
امکان سفارش سرور مجازی لینوکس ایران به صورت ماهانه، فصلی، ۶ ماهه و ۱ ساله مقدور است. به دلیل نوسانات ارز، وضعیت تورم و عدم امکان پیشبینی وضعیت دیتاسنترها یا تورم، امکان پرداخت و ارائه سرویس بیشتر از یکسال مقدور نیست.
بله، در راستای ارائه خدمات وایت لیبل، هاست نیم اختصاصی، DNS اختصاصی و rDNS اختصاصی و رایگان قابل ارائه هستند.