امنیت اولویت اصلی است. هیچ یک از لایه های امنیتی به تنهایی برای محافظت از اطلاعات شما کافی نیست امنیت نیاز به چند لایه دفاع در سطوع مختلف  همراه با یک تیم پشتیباتی متخصص دارد.

 

محافظت چند لایه

داده های شما ارزشمند هستند و باید امنیت بیشتری داشته باشد. به همین دلیل افیکس هاست برای هر مشتری یک فایروال اختصاصی، سیستم تشخیص نفوذ، سیستم پیشگیری از نفوذ، تجزیه و تحلیل بسته های Netflow، VLAN های خصوصی، فیلتر کردن محیط و آنتی ویروس سازمانی را فراهم می کند. در روزهای متوسط، ما میلیون ها حملات اینترنتی علیه برنامه های کاربردی و زیرساخت ها را متوقف می کنیم تا شما بتوانید بر رشد تجارت خود متمرکز شوید. این امر است که افیکس هاست را با سایر ارائه دهندگان سرویس‌های میزبانی وب متفاوت کرده است.

افزایش امنیت اطلاعات وب سایت

 

لایه ۱- امنیت فیزیکی/حفاظتی

تکرار یک تارنماهای اینترنتی متصل به روترهای مرزی و فایروال ها تهدیدات شناسایی شده، حملات خودکار، ترافیک مخرب، فیلترهای DDoS، IP های bogon، پورت های بد و شبکه های غیر قابل اعتماد

 

لایه ۲- پیشگری و تشخیص نفوذ

سیستم ضد ویروس ما از جدیدترین نرم افزار های ضد ویروس همراه با سیستم پیشگیری از نفوذ  و گزارش دهی  برای شناسایی و حذف ویروسها و بدافزارها بهره مند می باشد.

 

لایه ۳- تامین امنیت با استفاده از بهره گیری از بهترین فایروال‌های سخت افزاری waf ،IPS ،IDS

 

فایروال های برنامه وب  efixhost از اطلاعات شما ادر مقابل  هکرها محافظت می کنند، زیرا آنها سعی می کنند از نقاط ضعف در کد استفاده کنند. هر درخواست وب برای اسکریپت Cross Site ،SQL Injection ،Path Traversal  ۴۰۰+ و دیگر حملات بازرسی می شود. تیم امنیتی efixhost  تلاش می کند تا قوانین بسیار دقیقی را برای پیشگیری از این حملات انجام دهد

 

لایه ۴- نصب شل اسکنرهای قدرتمند برای جلوگیری از ورود هرگونه کد مخرب به سرور

 

لایه ۵- محافظت از سایت ها در برابر حملات داس و دیداس