شرکت سهامی راینیک  از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات در ایران می‌باشد؛ این شرکت در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده است و در نزدیک به ۱ دهه سابقه فعالیت خود همواره تلاش نموده است با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه نماید.

آغاز فعالیت شرکت راینیک با ارائه خدمات دسترسی به اینترنت بوده است، اما همزمان با رشد دسترسی به اینترنت در کشور و گسترش فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات، شرکت راینیک نیز فعالیت خود را در رشته‌های مختلف این صنعت گسترش داده است و با تاسیس شرکت های زیر مجموعه و کسب مجوزهای لازم خدمات خود را به کاربران ارائه می‌نماید.

efixhost :
یکی از زیر مجموعه‌های شرکت راینیک، افیکس هاست می‌باشد که جزء با سابقه‌ترین هاستینگ‌های ایران محسوب می‌شود، و در سالیان گذشته تاکنون افتخار میزبانی و نگهداری بسیاری از سایت‌ها و دامنه‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها را با اتکاء به دانش نیروهای فنی و متخصص داشته است.

چرا efixhost ؟

تضمین دسترسی ۹۹% :
افیکس هاست  از اهمیت حضور و دسترسی مشتریان به وب سایت‌ها آگاه است، به همین منظور تضمین دسترسی ۹۹٫۹% را با تکیه بر تیم پشتیبانی متخصص، تجربه و امنیت بالای خود ارائه می‌دهد.

تضمین بازگشت وجه :
با توجه به خدمات خریداری‌شده توسط کاربر، تضمین بازگشت وجه جهت برخی خدمات در سیستم تعیین شده است. جهت این دسته از خدمات ما، بازه زمانی خاصی برای بازگشت وجه بدون سؤال، در نظر گرفته‌شده و پس از گذشت آن هم، شما می‌توانید هر زمان که خواستید، چنانچه نیاز به ارتقا به منابع یا پلان های بالاتر داشتید با در نظر گرفتن مبلغ مابه التفاوت مبلغ پرداختی، سرویس خود را به پلان بالاتر ارتقا دهید.

انتقال رایگان میزبانی:
در صورتی که قصد جابه‌جایی میزبانی خود به efixhost را دارید این کار توسط تیم فنی به صورت رایگان انجام خواهد شد. برای انجام این کار در سیستم عضو شده و پس از خرید خدمات مورد نظر خود، با تلفن، ایمیل و یا تیکت به ما اطلاع دهید .

پاسخگویی سریع:
از آنجا که زمان مشتریان باارزش‌ترین دارایی آن‌هاست، efixhost تضمین می‌کند، در ساعات اداری ایمیل‌های مشتریان را در کمتر از یک ساعت پاسخ گوید. تماس‌های تلفنی در لحظه پاسخ داده می‌شود.

تجربه کاری:
efixhost باتجربه ۹ ساله در زمینه هاستینگ، یکی از شرکت‌های معتبر در ارائه خدمات میزبانی است.

دسترسی کامل به پنل ها:
افیکس هاست  برای هر خدمتی که شما خریداری نمایید دسترسی کامل برای کنترل و مدیریت ایمیل‌ها، اطلاعات و دیتابیس و … را در اختیار شما قرار خواهد داد و علاوه بر آن با ورود به پنل کاربری خود می‌توانید از سوابق خدمات خود، تاریخ انقضاء و وضعیت آن‌ها مطلع شده و تغییرات مورد نظر خود را اعمال نمایید.

امنیت و اعتبار بالای خدمات:
هر ثانیه‌ای که میزبانی شما از دسترس خارج شود کسب‌وکار شما را با مشکل مواجه خواهد ساخت. همچنین حیاتی است که اطمینان حاصل کنید که سایت شما توسط هکرها و یا مشکلات امنیتی دیگر، با مشکل مواجه نشود. ما با استفاده از آخرین فناوری و نیز عقد قرارداد با شرکت‌های معتبر در زمینه فراهم آوردن امنیت، از اطلاعات و وب‌سایت شما محافظت خواهیم کرد.

تهیه نسخه پشتیبان:
از همه داده‌های مشتریان که شامل حساب‌های ایمیل، وب‌سایت و تنظیمات است، نسخه پشتیبان تهیه می‌شود که در صورت بروز مشکلاتی بر روی وب‌سایت خود می‌توانید با بازگرداندن اطلاعات وب‌سایت خود، سریعاً مسئله را برطرف نمایید. همچنین می‌توانید با ورود به صفحه کنترل پنل میزبانی ، این اطلاعات را بازیابی نمایید.

خدمات متنوع برای هرگونه بودجه:
چه میزبانی شما سایت کوچکی باشد و چه شرکت تجاری بزرگ، بسته‌های میزبانی برای تأمین نیازهای شما وجود دارد.

نداشتن بارگذاری بیش از حد:
سرورهای افیکس هاست  با تمرکز بر روی کارآیی و محدود کردن میزان کاربرانی که بر روی هر سرور قرار دارند از بارگذاری بیش از اندازه و متوقف شدن خدمات جلوگیری می‌کند.