سرور مجازی لینوکس

سرور مجازی لینوکس (Linux VPS) آلمان با قدرتمندترین پردازنده و هارد SSD NVMe، امنیت بالا و آپتایم ۹۹.۹٪ سایت و اپلیکیشن‌های شما را تامین خواهد کرد.

انتخاب دوره پرداخت
ماهانه
۳ ماهه
۶ ماهه
سالانه

LINUX-XS

۱ هسته پردازنده
۲ گیگابایت رم اختصاصی
۲۰ گیگابایت دیسک NVMe
ترافیک نامحدود
۱۷۵,۰۰۰ تومان
تومان
(ماهانه)
۵۲۵,۰۰۰تومان
تومان
(۳ ماهه)
۱,۰۵۰,۰۰۰تومان
تومان
(۶ ماهه)
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تومان
(سالیانه)

LINUX-S

۲ هسته پردازنده
۴ گیگابایت رم اختصاصی
۳۰ گیگابایت دیسک NVMe
ترافیک نامحدود
۲۷۵,۰۰۰ تومان
تومان
(ماهانه)
۸۲۵,۰۰۰ تومان
تومان
(۳ ماهه)
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
تومان
(۶ ماهه)
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
تومان
(سالیانه)

LINUX-M

۳ هسته پردازنده
۶ گیگابایت رم اختصاصی
۴۰ گیگابایت دیسک NVMe
ترافیک نامحدود
۳۹۰,۰۰۰ تومان
تومان
(ماهانه)
۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان
تومان
(۳ ماهه)
۲,۳۴۰,۰۰۰ تومان
تومان
(۶ ماهه)
۴,۶۸۰,۰۰۰ تومان
تومان
(سالیانه)

LINUX-L

۴ هسته پردازنده
۸ گیگابایت رم اختصاصی
۵۰ گیگابایت دیسک NVMe
ترافیک نامحدود
۵۵۰,۰۰۰ تومان
تومان
(ماهانه)
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
تومان
(۳ ماهه)
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
تومان
(۶ ماهه)
۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان
تومان
(سالیانه)

LINUX-XL

۸ هسته پردازنده
۱۶ گیگابایت رم اختصاصی
۸۰ گیگابایت دیسک NVMe
ترافیک نامحدود
۱,۰۸۰,۰۰۰تومان
تومان
(ماهانه)
۳,۲۴۰,۰۰۰ تومان
تومان
(۳ ماهه)
۶,۴۸۰,۰۰۰ تومان
تومان
(۶ ماهه)
۱۲,۹۶۰,۰۰۰ تومان
تومان
(سالیانه)

LINUX-XXL

۱۶ هسته پردازنده
۳۲ گیگابایت رم اختصاصی
۱۴۰ گیگابایت دیسک NVMe
ترافیک نامحدود
۲,۰۵۰,۰۰۰تومان
تومان
(ماهانه)
۶,۱۵۰,۰۰۰تومان
تومان
(۳ ماهه)
۱۲,۳۰۰,۰۰۰تومان
تومان
(۶ ماهه)
۲۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
تومان
(سالیانه)

انتخاب های قابل پیکربندی سرور مجازی لینوکس

IP اضافه

(هر عدد)

۲۵٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

حافظه (RAM) اضافه

(هر ۱ گیگابایت)

۳۵٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

فضای اضافه SSD/NVMe

(هر ۱۰ گیگابایت)

۳۵٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

پردازنده اضافی

(هر هسته)

۶۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

لایسنس cPanel

(VPS Edition)

۱۵۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

لایسنس LiteSpeed

(VPS Edition)

۱۵۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

لایسنس CloudLinux

(VPS Edition)

۱۵۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

مدیریت کامل

(دوره‌ای)

۱۵۰٬۰۰۰ تومان / ماهیانه

بررسی اجمالی

ارائه منابع اختصاصی و مقیاس پذیر

با خرید سرور مجازی لینوکس، منابعی کاملا اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما می‌توانید از تمام آن منابع به صورت کامل برای وبسایت و سرویس‌های خود استفاده کنید. در واقع فضای اختصاص داده شده به شما تحت تاثیر هیچ فرآیند دیگری در سرور قرار نخواهد گرفت و بهترین عملکرد را از سایت خود شاهد خواهید بود. به این ترتیب داشتن منابع اختصاصی و متناسب با محتوای سایت خود بر روی VPS لینوکس، افزایش سرعت سایت و آپتایم ۹۹.۹٪ را به دنبال خواهد داشت.


دیسک درایو SSD-NVMe

وی‌پی‌اس لینوکس با هارد SSD-NVMe موجب افزایش سرعت سایت و کاهش زمان بارگذاری سایت می‌شود. همچنین فعال بودن سیستم Caching بر روی وی پی اس لینوکس، موجب افزایش سرعت سایت و بهینه‌سازی آن می‌شود. تمام سرویس‌های سرور مجازی لینوکس افیکس هاست به هارد SSD NVMe مجهز می‌باشند که از بروز هرگونه کندی در سایت شما جلوگیری خواهد کرد.


پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگو

پشتیبانی تمام سرویس‌های افیکس هاست از جمله پشتیبانی سرور مجازی لینوکس به صورت ۲۴ ساعته در هر روز هفته حتی روزهای تعطیل انجام می‌شود. در عین حال، سیستم مانیتورینگ اختصاصی VPS لینوکس نیز به صورت ۲۴ ساعته فعال بوده و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری خواهند کرد. نیروهای پشتیبانی افیکس هاست نیز شبانه‌روز با دریافت تیکت، چت آنلاین یا تماس تلفنی، در کمترین زمان اقدام به رفع مشکلات سرور شما خواهند کرد.


افزایش امنیت سایت

افزایش امنیت سرور مجازی لینوکس، یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های افیکس هاست است که با نصب قوی‌ترین فایروال‌ها، وی پی اس لینوکس شما را در برابر هرگونه اسپم، حملات DDoS و بدافزارها محافظت می‌کند. همچنین نسخه‌های بکاپ روزانه، هفتگی و ماهانه سایت شما ارائه شده توسط افیکس هاست نیز در بالا بردن امنیت سایت شما نیز نقش بسزایی دارند که در صورت بروز هرگونه مشکل، از تمام محتوا و مستندات سایت شما پشتیبانی می‌کند.

مشخصات فنی سرور مجازی لینوکس

محل سرور آلمان
آخرین نسل پردازنده
حافظه رم DDR4
درایو SSD-NVMe
ترافیک نامحدود
نصب انواع سیستم عامل
قابلیت ارتقا منابع
پلتفرم مجازی سازی KVM
rDNS اختصاصی

سوالات متداول سرور مجازی لینوکس

نوعی ماشین مجازی یا رایانش ابری است که بر روی یک سرور فیزیکی یا اصطلاحا Bare Metal ایجاد می‌شود. مجازی‌سازی VPS لینوکس با تکنولوژی‌های مختلف انجام می‌شود که ما از بین آن‌ها KVM را انتخاب کرده‌ایم. به این علت که در این نوع مجازی‌سازی منابع سخت‌افزاری به صورت کامل و اختصاصی در اختیار سرور مجازی قرار می‌گیرد و عملا سرور مجازی مانند یک سرور اختصاصی یا فیزیکی کوچک با منابع تهیه شده عمل می‌کند. لذا برای انواع کسب و کارهای حرفه‌ای از جمله میزبانی وبسایت‌های فروشگاهی یا سازمانی بزرگ، به همچنین میزبانی اپلیکیشن، انواع وب سرویس‌ها و سایر فعالیت‌های شخصی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
افزایش امنیت سایت یکی از مهم‌ترین مزایای سرور مجازی لینوکس است. همچنین با استفاده از این وی پی اس به مدیریت کامل سرور و نظارت بر آن دسترسی خواهید داشت. در VPS لینوکس RAM، CPU و دیسک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت به صورتی که مصرف منابع سایت‌های دیگری که همزمان با شما در بر روی یک سرور میزبانی می‌شوند هیچ‌‌گونه تاثیری بر روی عملکرد و سرعت سایت شما نخواهد داشت.
عمده تفاوت سرور لینوکس و ویندوز در نوع سیستم عامل سرور مجازی است. در صورت خرید وی پی اس لینوکس می‌توانید از وب سرورهای Apache، LiteSpeed یا Nginx استفاده کنید. اما با خرید وی پی اس ویندوز، وب سرور IIS یا ASP در دسترس شما خواهد بود. سرور لینوکس از زبان برنامه‌نویسی PHP، Python و دیگر زبان‌های پرکاربرد برنامه نویسی پشتیبانی کرده و سرور ویندوز نیز از زبان‌های برنامه نویسی ASP و NET پشتیبانی می‌کند.
برای خرید سرور مجازی به هزینه کمتری نسبت به سرور اختصاصی نیاز دارید. در سرور مجازی، قسمتی از یک سرور فیزیکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که البته فضا و منابع آن به صورت کاملا اختصاصی به شما تعلق خواهد داشت و عملکرد دیگر سایت‌هایی که بر روی همان سرور میزبانی می‌شوند بر روی سایت شما هیچ تاثیری ندارد. اما با خرید سرور اختصاصی، یک سرور به همراه تمام منابع و فضای آن به صورت کامل و اختصاصی در دسترس شما خواهد بود و این فضا با هیچ سایت دیگری به اشتراک گذاشته نخواهد شد.
بله، همواره میتوانید منابع سخت افزاری وی پی اس لینوکس خود را بدون هیچ نگرانی ارتقا دهید و همگام با بزرگ شدن وبسایت، اپلیکیشن یا به صورت کلی جامعه مشتریان هدف، منابع سرور را نیز تا حد مورد نیاز ارتقا دهید؛ لذا این سرورها کاملا مقیاس پذیر هستند.