سرور مجازی

سرور مجازی (VPS) می‌تواند نقش میزبانی وبسایت شما را به بهترین شکل ایفا کند. وی پی اس به دلیل کیفیت فوق‌العاده و محدودیت‌های کمتری که نسبت به سرویس‌های هاست دارد، مورد استقبال افراد بیشتری قرار گرفته‌است. داشتن دسترسی بیشتر برای مدیریت سرور خود نیز از عواملی‌ست که موجب محبوبیت بیشتر این سرویس شده‌است. سرورهای مجازی نیز با دو نوع سیستم عامل لینوکس و ویندوز ارائه می‌شوند و هر فرد نسبت به علایق و نیازهای خود، سرویس مورد نظرش را انتخاب نماید.
افیکس هاست نیز با ارائه سرور مجازی لینوکس و سرور مجازی ویندوز، امکان راه‌اندازی وبسایت را بر روی هر نوع سیستم عامل فراهم آورده و کسب و کار آنلاین شما را بر روی پرسرعت‌ترین و با کیفیت‌ترین سرورها میزبانی می‌کند.

انواع VPS

سرور مجازی لینوکس

Linux VPS یکی از قدرتمندترین سرویس‌ها برای میزبانی سایت شما بوده و سرعت، امنیت و پایداری بالایی برای وبسایت شما رقم خواهد زد. منابع و فضای اختصاص داده شده به شما، موجب افزایش کیفیت وبسایتتان شده و احتمال بروز هر گونه مشکلی را به حداقل می‌رساند.
اطلاعات بیشتر

سرور مجازی ویندوز

Windows VPS با بکارگیری سیستم عامل ویندوز، رابط کاربری کاملا آشنا را در اختیار شما قرار خواهد داد. از آنجایی که اکثر افراد بر روی سیستم‌های شخصی خود از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنند، مدیریت سرور نیز آسان‌تر خواهد شد.
اطلاعات بیشتر:

ویژگی های سرور مجازی در افیکس هاست

ارائه RAM و فضای بالا
IP اختصاصی
ارائه منایع اختصاصی و مقیاس پذیر
مانیتورینگ اختصاصی و ۲۴ ساعته سرورها
سطح دسترسی و پایداری بالا (آپتایم ۹۹٫۹%)
افزایش امنیت سایت
سخت افزارهای قدرتمند
کنترل پنل cPanelیا DirectAdmidn
فایروال قوی و محافظت در برابر اسپم و بدافزارها
ارائه هارد دیسک SSD NVMe