هاست اشتراکی ایران

هاست اشتراکی لینوکس (Linux Shared Hosting) افیکس هاست بر روی سرورهای ایران با ارائه تمام معیارهای استاندارد یک سرویس میزبانی وب، تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت و سرعت عملکرد سایت شما خواهد داشت. هاست اشتراکی لینوکس، بر روی سرورهای قدرتمند و باکیفیت ایران اجرا شده و منابع در نظر گرفته شده در هر پلن، متناسب با نیازهای شما است.

انتخاب دوره پرداخت
ماهانه
۳ ماهه
۶ ماهه
سالانه
نام پلن LINUX-IR-1LINUX-IR-2LINUX-IR-4LINUX-IR-8LINUX-IR-12
فضای هاست (گیگابایت) ۱۲۴۸۱۲
ترافیک ماهیانه (گیگابایت) نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد زیر دامنه نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
ایمیل نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
کنترل پنل مدیریت cPanelcPanelcPanelcPanelcPanel
وب سرور LiteSpeedLiteSpeedLiteSpeedLiteSpeedLiteSpeed
نوع ذخیره ساز SSDSSDSSDSSDSSD
ضمانت سطح دسترسی ۹۹٫۹%۹۹٫۹%۹۹٫۹%۹۹٫۹%۹۹٫۹%
تضمین بازگشت وجه
انتقال رایگان
قیمت

تومان

(ماهانه)

تومان

(ماهانه)

تومان

(ماهانه)

تومان

(ماهانه)

تومان

(ماهانه)
قیمت

تومان

(۳ ماهه)

تومان

(۳ ماهه)

تومان

(۳ ماهه)

تومان

(۳ ماهه)

تومان

(۳ ماهه)
قیمت

۲۷۹,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۳۲۹,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۴۴۹,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۶۷۹,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۷۹۹,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)
قیمت

۴۶۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۵۷۳,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۷۷۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۱,۴۳۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)
سفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

بررسی اجمالی

آپتایم ۹۹.۹٪

با خرید هاست اشتراکی (استاندارد) لینوکس ایران، آپتایم ۹۹.۹٪ را برای وبسایت خود تجربه کنید. سرورهایی که بر روی آن‌ها هاست اشتراکی ارائه می‌شود، دارای بهترین و قوی‌ترین نرم‌افزار و سخت‌افزارها از جمله درایو SSD در سرورهای افیکس هاست هستند و این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا حد امکان از بروز هر گونه اختلالی جلوگیری شود.‌ این امر موجب افزار زمان آپ بودن سایت شما شده که در نتیجه رضایت کاربران شما را به دنبال خواهد داشت.


بکاپ لوکال و ریموت

در صورت خرید هاست اشتراکی لینوکس ایران، نگران تهیه نسخه پشتیبان (بکاپ) از محتوا و اطلاعات وب سایت خود نباشید. سرورهای قدرتمند افیکس هاست به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که نسخه‌های بکاپ شما را به صورت لوکال و یا ریموت به صورت هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار خواهند داد.


کنترل پنل سی پنل

وب سایت خود را میزبانی وب لینوکس ارزان می‌توانید بر روی محبوب‌ترین کنترل پنل cPanel مدیریت کنید.از طریق این کنترل پنل به تمام امکانات مورد نیاز خود از جمله مدیریت هاست، تهیه بکاپ و دیگر موارد به سادگی دسترسی خواهید داشت.


ضمانت بازگشت وجه

پس از خرید Linux Host اشتراکی ایران خود در صورتی که از کیفیت، سرعت و یا هر مورد دیگری رضایت نداشتید، پشتیبانان فنی افیکس هاست این موارد را برای شما برطرف خواهند کرد. البته تا ۳ روز نیز ضمانت بازگشت وجه پرداخت شده به حساب شما در صورت کنسل کردن سرویس مورد نظر، وجود دارد.

مشخصات فنی هاست اشتراکی ایران

محل سرور ایران
حافظه رم بالای ۳۲ گیگ DDR4
درایو SSD
پردازنده های چند هسته ای (۸ تا ۱۶ هسته)
امکان ارتقاء سرویس
تهیه نسخه پشتیبان و نگهداری در دو سرور مجزا
امکان تغییر نسخه PHP
وب سرور Litespeed
نصب قوی‌ترین و قدرتمندترین فایروال‌ها

سوالات متداول هاست اشتراکی ایران

هاست اشتراکی لینوکس ایران، فضا و منابع مورد نیاز شما را بر روی یک سرور مشترک بین چندین کاربر را در اختیار شما قرار خواهد داد. در واقع، سرورهای ایران افیکس هاست به طریقی کانفیگ شده‌اند تا منابع مورد نیاز شما را بر روی سرورهای اشتراکی با هزینه کمتر از دیگر سرویس‌های میزبانی وب، در اختیارتان قرار دهد.
Liux Shared Hosting ایران افیکس هاست، با قوی‌ترین سرورهای ایران ارائه می‌شوند که با وجود اشتراکی بودن آن‌ها، تا جای ممکن، آپتایم ۹۹.۹٪ را برای سایت شما فراهم خواهد کرد. همچنین هزینه در نظر گرفته شده برای این سرویس، به صرفه بوده و از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌کند.
خیر. وب سایت‌های فروشگاهی و بازدید نیاز به سرویس‌های میزبانی وب قوی دارند که در صورت افزایش بازدیدها و در ساعات شلوغی بتواند که حجم ترافیک ارسال شده به سمت آن را مدیریت کند و از داون شدن سایت جلوگیری کند. سرویس پیشنهادی و مناسب سایت‌های فروشگاهی و آنلاین، سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز (نسبت به نیاز سایت شما) است که باعث افزایش کیفیت سایت شما و افزایش رضایت کاربران و مشتریان می‌شود.