هاست دانلود حرفه‌ای

هاست دانلود پرسرعت و حرفه‌ای (Download Hosting) یا میزبانی فایل حرفه‌ای، یکی از بهترین سرویس‌های میزبانی وب برای وبسایت‌هایی است که خدماتی از جمله دانلود فایل نرم‌افزار، دانلود سریال، فیلم یا انواع محتواهای چندرسانه‌ای ارائه می‌دهند. با خرید هاست دانلود ایران یا خارج، فضایی مجزا از فضای هاست اصلی سایتتان را به دانلود محتواهایتان اختصاص دهید و از این طریق سرعت و عملکرد سایت را بهبود بخشید.

انتخاب دوره پرداخت
ماهانه
۳ ماهه
۶ ماهه
سالانه (‌۲۰٪ تخفیف)
نام پلن DL-PRO-10DL-PRO-20DL-PRO-50DL-PRO-100DL-PRO-200
فضای هاست (گیگابایت) 10GB20GB50GB100GB200GB
ترافیک ماهیانه (گیگابایت) نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد دیتابیس نداردنداردنداردنداردندارد
کنترل پنل مدیریت سی پنلسی پنلسی پنلسی پنلسی پنل
وب سرور لایت اسپیدلایت اسپیدلایت اسپیدلایت اسپیدلایت اسپید
نوع ذخیره ساز SSDSSDSSDSSDSSD
FTP نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
ضمانت سطح دسترسی ۹۹.۹٪۹۹.۹٪۹۹.۹٪۹۹.۹٪۹۹.۹٪
تضمین بازگشت وجه
انتقال رایگان
قیمت

ایران – ۹۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱۲۹,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

ایران – ۱۲۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱۶۹,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

ایران – ۱۹۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۲۶۹,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

ایران – ۳۰۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۳۴۹,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

ایران – ۴۳۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۴۹۹,۰۰۰ تومان

(ماهانه)
قیمت

ایران – ۲۸۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۳۸۷,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

ایران – ۳۷۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۵۰۷,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

ایران – ۵۸۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۸۰۷,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

ایران – ۹۱۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱,۰۴۷,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

ایران – ۱,۳۰۵,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱,۴۹۷,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)
قیمت

ایران – ۵۷۰,۰۰۰ تومان
اروپا – ۷۷۴,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

ایران – ۷۵۰,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱,۰۱۴,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

ایران – ۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱,۶۱۴,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

ایران – ۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان
اروپا – ۲,۰۹۴,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

ایران – ۲,۶۱۰,۰۰۰ تومان
اروپا – ۲,۹۹۴,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)
قیمت

ایران – ۹۰۹,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱,۲۳۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)

ایران – ۱,۷۹۹,۰۰۰ تومان
اروپا – ۱,۶۱۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)

ایران – ۱,۸۶۹,۰۰۰ تومان
اروپا – ۲,۵۷۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)

ایران – ۲,۹۲۹,۰۰۰ تومان
اروپا – ۳,۳۴۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)

ایران – ۳,۹۷۹,۰۰۰ تومان
اروپا – ۴,۷۸۹,۰۰۰ تومان

(سالانه)
لوکیشن خارج سفارشسفارشسفارشسفارشسفارش
لوکیشن ایران سفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

بررسی اجمالی

استفاده از بهترین نوع هارد درایو SAS و سخت‌افزارهای مناسب هاست دانلود حرفه‌ای

سرویس هاست دانلود افیکس‌هاست بر روی قدرتمندترین سرورها با هارد درایو SAS ارائه می‌شوند. امروزه سرویس‌های هاست دانلود اکثرا با هارد درایو SATA ارائه شده که سرعت بالا و کیفیت مناسبی و بالایی را به کاربران ارائه نمی‌دهند. هاست دانلود حرفه‌ای ارائه شده در افیکس‌هاست بر روی سرورهایی با هارد درایو SAS ارائه شده که سرعت چند برابری نسبت به هارد درایو SATA را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. وبسایت‌های دانلود فیلم و موسیقی با میزبان بازدید و کاربران زیاد لازم است سرویس میزبانی دانلودی را تهیه کنند که پاسخگوی میزان دانلود بالای کاربران باشد. هارد درایو SAS با بهره‌مندی از تکنولوژی هارد پرسرعت، امکان دانلود فایل‌های متعددی را در لحظه با سرعت بالا کاربران سایت شما فراهم می‌آورد.


افزایش سرعت آپلود و دانلود ویدیو، فایل، صوت و پادکست

با خرید هاست دانلود پرسرعت افیکس‌هاست دیگر نیازی به گذاشتن زمان زیادی بابت آپلود فایل خود بر روی هاست دانلود نیست. همچنین کاربران شما، در کمترین زمان می‌توانند فایل ویدیو، موزیک و پادکست و انواع داکیومنت را از طریق سایت شما دانلود کنند. دغدغه‌ی اکثر کاربران هنگام دانلود فیلم، سریال، موسیقی و پادکست و سایر فایل‌های دانلودی از طریق وبسایت‌های مرجع، دانلود سریع فایل‌های مورد نظر خود است. هم‌اکنون وبسایت شما نیز به عنوان سایت مرجع دانلود فیلم و موسیقی یا هر نوع دیتای دانلودی، لازم است سرعت بالایی از دانلود فایل‌های موجود را به کاربران ارائه دهد. با خرید هاست دانلود حرفه‌ای، این سرویس بر روی قوی‌ترین و پرسرعت‌ترین سرورهای مناسب هاست دانلود افیکس‌هاست به شما ارائه خواهد شد.


امکان ارتقا به پلن‌های بالاتر هاست دانلود متناسب با فضای مورد نیاز دیتای شما

در صورت خرید هاست دانلود حرفه‌ای با پلن متناسب با میزان دیتای خود، در آینده و با افزایش حجم دیتای سایت خود می‌توانید پلن جدید با فضای بیشتری را جایگزین فعلی خود نمایید. در واقع، در صورت نیاز به ارتقا میزبان دانلود خود، بدون ایجاد تغییر در تنظیمات سرویستان، فضای جدید به فضای خریداری شده اولیه اضافه خواهد شد. امکان ارتقا هاست دانلود این امکان را به شما می‌دهد تا با خیالی راحت بر روی سایت دانلود فایل خود فعالیت داشته باشید و تلاش خود را برای پیشرفت بر روی سایت بیشتر کنید، چرا که تیم افیکس‌هاست در تمام مراحل پیشرفت شما در کنارتان خواهد بود و همچنان شما را حمایت خواهد کرد.


قیمت مقرون به صرفه به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته هر روز سال

قیمت هاست دانلود حرفه‌ای با در نظر گرفتن میزان فضای ارائه شده بر روی پلن‌های این سرویس، مبلغی متناسب با کیفیت سرورهای اختصاص داده شده به هاست دانلود حرفه‌ای می‌باشد. در عین حال، میزان مبلغ این سرویس کمتر از استاندارد سرویس دهندگان هاست دانلود می‌باشد. پس از خرید میزبانی دانلود Download hosting جهت دسترسی به سرویس و همچنان نگهداری از آن به سرویس پشتیبانی فنی و مالی نیز نیاز خواهد بود. تیم قوی و متخصص افیکس‌هاست آماده‌ی ارائه‌ی خدمات پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته حتی روزهای تعطیل سال بوده و پاسخگوی نیازهای شما نیز خواهد بود. جهت دریافت خدمات پشتیبانی فنی تخصصی efixhost نیازی به پرداخت هزینه‌ی مضاعف نیست.

مشخصات فنی هاست دانلود حرفه‌ای

محل سرور ایران و آلمان
Anti DDoS سخت افزاری
Raid و Mirror برای امنیت بالا اطلاعات
پهنای باند اختصاصی برای دانلود مداوم
تهیه نسخه پشتیبان و نگهداری در دو سرور مجز
امکان ارتقاء سرویس
سطح دسترسی ۹۹٫۹%
وب سرور Litespeed
سرعت دانلود بالا

سوالات متداول هاست دانلود حرفه‌ای

هاست دانلود، سرویس میزبانی وبی است که می‌توان از آن به عنوان فضایی مجزا برای آپلود کردن فایل‌های خود برای دانلود استفاده کرد. از این طریق، کاربران شما با لینکی که در اختیار آن‌ها قرار می‌دهید، می‌توانند فایل مورد نظر خود را دانلود کنند.
مهمترین مزیت و کاربرد هاست دانلود این است که فضای فایل‌های آپلودی از فضای محتوای سایت مجزا خواهد بود، در نتیجه، میزان دانلود فایل کاربران تاثیری بر کیفیت و سرعت سایت شما نخواهد داشت. پهنای باند اختصاصی برای دانلود مداوم و همچنین سرعت دانلود بالا، یکی از ویژگی‌های‌ست که باید به آن به هنگام خرید هاست مخصوص دانلود توجه داشته باشید. host دانلود باید این قابلیت را برای شما فراهم کند که چندین کاربر به صورت همزمان و با سرعت بالا بتوانند فایل‌های مورد نظر خود را از وب سایت شما دانلود کنند.