هاست دانلود حرفه‌ای

هاست دانلود NVMe و حرفه‌ای (Download Hosting) یا میزبانی فایل حرفه‌ای، یکی از بهترین سرویس‌های میزبانی وب برای وبسایت‌هایی است که خدماتی از جمله دانلود فایل نرم‌افزار، دانلود سریال، فیلم یا انواع محتواهای چندرسانه‌ای ارائه می‌دهند. با خرید هاست دانلود ایران یا خارج، فضایی مجزا از فضای هاست اصلی سایتتان را به دانلود محتواهایتان اختصاص دهید و از این طریق سرعت و عملکرد سایت را بهبود بخشید.

انتخاب دوره پرداخت
ماهانه
۳ ماهه
۶ ماهه
سالانه (‌۱۰٪ تخفیف)
نام پلن DL-PRO-10DL-PRO-20DL-PRO-50DL-PRO-100DL-PRO-200DL-PRO-500
فضای هاست (گیگابایت) 10GB20GB50GB100GB200GB500GB
ترافیک ماهیانه (گیگابایت) نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد دیتابیس نداردنداردنداردنداردنداردندارد
کنترل پنل مدیریت سی پنلسی پنلسی پنلسی پنلسی پنلسی پنل
وب سرور لایت اسپیدلایت اسپیدلایت اسپیدلایت اسپیدلایت اسپیدلایت اسپید
نوع ذخیره ساز SSDSSDSSDSSDSSDSSD
FTP نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
ضمانت سطح دسترسی ۹۹.۹٪۹۹.۹٪۹۹.۹٪۹۹.۹٪۹۹.۹٪۹۹.۹٪
تضمین بازگشت وجه
انتقال رایگان
قیمت

۷۵,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

۹۵,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

۱۷۵,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

۲۴۵,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

۳۷۵,۰۰۰ تومان

(ماهانه)

۶۴۵,۰۰۰ تومان

(ماهانه)
قیمت

۲۲۵,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

۲۸۵,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

۵۲۵,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

۷۶۲,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

۱,۱۲۵,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)

۱,۹۳۵,۰۰۰ تومان

(۳ ماهه)
قیمت

۴۵۰,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۵۷۰,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۱,۴۷۰,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)

۳,۸۷۰,۰۰۰ تومان

(۶ ماهه)
قیمت

۷۹۲,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۱,۰۰۳,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۱,۸۴۸,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۲,۵۸۸,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان

(سالانه)

۶,۸۱۱,۰۰۰ تومان

(سالانه)
لوکیشن خارج سفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارش
لوکیشن ایران سفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

بررسی اجمالی

تنها ارائه‌‌دهنده‌ی هاست دانلود NVMe و حرفه‌ای

سرویس هاست دانلود افیکس‌هاست بر روی قدرتمندترین سرورها با هارد درایو NVMe ارائه می‌شوند. در حال حاضر، افیکس‌هاست تنها ارائه دهنده‌ی سرویس میزبانی دانلود NVMe می‌باشد که سرعت و کیفیت بالاتری را برای وبسایت دانلود فیلم، سایت دانلود موزیک یا دانلود فایل شما رقم خواهد زد. ارائه‌ی لینک دانلود پرسرعت به کاربران از مهم‌ترین مواردی‌ست که باید به آن توجه کنید. افیکس‌هاست سرعت بالای دانلود فایل‌های شما با بروزترین و جدیدترین نسل هارد درایو NVMe بر روی هاست دانلود فراهم می‌کند.


افزایش سرعت آپلود و دانلود ویدیو، فایل، صوت و پادکست

با خرید هاست دانلود پرسرعت افیکس‌هاست دیگر نیازی به گذاشتن زمان زیادی بابت آپلود فایل خود بر روی هاست دانلود نیست. همچنین کاربران شما، در کمترین زمان می‌توانند فایل ویدیو، موزیک و پادکست و انواع داکیومنت را از طریق سایت شما دانلود کنند. دغدغه‌ی اکثر کاربران سایت شما جهت دانلود فایل مورد نظر خود، تجربه‌ی سرعت بالا و دریافت فایل در کمترین زمان است. با خرید هاست دانلود پرسرعت افیکس‌هاست، این مساله را برای کاربران خود برطرف کنید.


بهینه‌شده و سازگار با سایت وردپرسی

میزبانی دانلود افیکس‌هاست با سایت‌های وردپرسی کاملا سازگار می‌باشد. شما می‌توانید با خرید هاست دانلود، سایت وردپرسی خود را در هر جایی که میزبانی می‌شود به هاست دانلود خود در افیکس‌هاست متصل نمایید. اتصال هاست دانلود به دامنه‌ی اصلی شما توسط تیم پشتیبانی حرفه‌ای افیکس‌هاست انجام می‌شود. همچنین امکان اتصال هاست دانلود به بخش «رسانه‌ی سایت وردپرسی» شما فراهم است که با آپلود فایل‌های مورد نظر خود در قسمت رسانه وردپرس، فایل‌ها بصورت خودکار و سرعت بالا در فضای میزبانی دانلود شما آپلود و ذخیره می‌شود. در نتیجه، دانلود فایل‌های شما توسط کاربران از طریق هاست دانلود شما انجام خواهد شد.


پشتیبانی ۲۴ ساعته هر روز سال

تیم پشتیبانی حرفه‌ای و قوی افیکس‌هاست با موارد فنی هاست دانلود آشنایی کامل داشته و بصورت ۲۴ ساعته در هر روز هفته آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز خواهند بود. شما نیز می‌توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی در خصوص سرویس میزبانی فایل خود، موارد را با تیم پشتیبانی در میان گذاشته تا در کمترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

مشخصات فنی هاست دانلود حرفه‌ای

محل سرور ایران و آلمان
Anti DDoS سخت افزاری
Raid و Mirror برای امنیت بالا اطلاعات
پهنای باند اختصاصی برای دانلود مداوم
تهیه نسخه پشتیبان و نگهداری در دو سرور مجز
امکان ارتقاء سرویس
سطح دسترسی ۹۹٫۹%
وب سرور Litespeed
سرعت دانلود بالا

سوالات متداول هاست دانلود حرفه‌ای

هاست دانلود، سرویس میزبانی وبی است که می‌توان از آن به عنوان فضایی مجزا برای آپلود کردن فایل‌های خود برای دانلود استفاده کرد. از این طریق، کاربران شما با لینکی که در اختیار آن‌ها قرار می‌دهید، می‌توانند فایل مورد نظر خود را دانلود کنند.
مهمترین مزیت و کاربرد هاست دانلود این است که فضای فایل‌های آپلودی از فضای محتوای سایت مجزا خواهد بود، در نتیجه، میزان دانلود فایل کاربران تاثیری بر کیفیت و سرعت سایت شما نخواهد داشت. پهنای باند اختصاصی برای دانلود مداوم و همچنین سرعت دانلود بالا، یکی از ویژگی‌های‌ست که باید به آن به هنگام خرید هاست مخصوص دانلود توجه داشته باشید. host دانلود باید این قابلیت را برای شما فراهم کند که چندین کاربر به صورت همزمان و با سرعت بالا بتوانند فایل‌های مورد نظر خود را از وب سایت شما دانلود کنند.