کیفیت و اعتبار کسب و کار خود را با انواع هاست ویژه در افیکس هاست به سطح بالاتری ارتقا دهید

کسب و کار حرفه‌ای خود را با میزبانی بر روی انواع هاست ویژه، به محبوبیت بیشتری برسانید. مسلما پس از گذشت مدتی از فعالیت شما بر روی سایتتان و پیشرفت آن، بازدیدکنندگان زیادی را نیز به خود جذب خواهید کرد. این امر موجب افزایش ترافیک سایت و همچنین مصرف منابع آن خواهد شد. اما نیازی به نگرانی درمورد این موضوع نیست.
افیکس هاست با ارائه سرویس‌های میزبانی وب ویژه، سایت شما را با هر سطح از ترافیک میزبانی کرده و منابع مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. موقعیت جغرافیایی هاست خود را خودتان انتخاب کنید.
 

انواع هاست ویژه در افیکس هاست

هاست ابری

هاست ابری به عنوان جدیدترین تکنولوژی برای میزبانی وب شما، امکاناتی را در اختیار قرار خواهد داد که با هزینه کمتر، از امکانات ویژه‌ای برخوردار شوید. هاست ابری افیکس هاست بر روی سرورهای پرقدرت، مدیریت شده و موجب بهبود هر کسب و کاری در هر اندازه‌ای می‌شود.
اطلاعات بیشتر:

هاست حرفه‌ای

وبسایت حرفه‌ای شما را بر روی هاست حرفه‌ای میزبانی می‌کنیم. میزبانی وب حرفه‌ای را می‌توانید بر روی سرورهای باکیفیت اروپا و یا ایران سفارش دهید. منابع در نظر گرفته شده برای هاست حرفه‌ ای، متناسب با کسب و کارهای پیشرفته و از جمله افرادی‌ست که برای رسیدن به سطح بالاتر در تلاش‌اند.
اطلاعات بیشتر:

هاست پربازدید

اگر به مرحله‌ای از موفقیت رسیده‌اید که بازدیدهای سایت شما موجب بروز اختلال در کیفیت سایتتان شده‌است، هاست پربازدید، این مشکل شما را حل خواهد کرد. با اختصاص منابع کافی برای پاسخگویی به درخواست بازدیدکنندگان، شاهد هیچ تاثیر منفی در کسب و کار آنلاین خود نخواهید بود.
اطلاعات بیشتر:

هاست سفارشی

اگر نیاز به منابع خاصی برای میزبانی سایت خود دارید و سرویس مورد نظر و متناسب با سایت خود را نمی‌یابید، تنها کافی‌ست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. پشتیبانان افیکس هاست در کمترین زمان، هاست سفارشی سازی شده طبق نیازهایتان را در اختیار شما قرار خواهند داد.
اطلاعت بیشتر:

ویژگی های هاست ویژه در افیکس هاست

سطح دسترسی و پایداری بالا (آپتایم ۹۹%)
ارائه بر روی سرورهای اروپا و ایران
ارائه منابع کافی و مناسب
افزایش امنیت سایت
سخت افزارهای قدرتمند
کنترل پنل cPanel
فایروال قوی و محافظت در برابر اسپم و بدافزارها
ارائه هارد دیسک SSD/NVMe
بکاپ روزانه، هفتگی ماهانه
امکان ارتقا به پلن‌های بالاتر در کمترین زمان