efixhost 

فروردین 26, 1401

فرصت استثنایی خرید و تمدید سرویس‌های هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی با قیمت سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰

ما در تیم افیکس‌هاست بسیار خرسندیم که طی سال‌های متمادی شاهد خدمت‌رسانی بی‌وقفه به شما کاربران عزیز بوده‌ایم. امیدواریم بتوانیم در ادامه مسیر ترقی شما با کسب و کارتان همراه و ضمن حفظ کیفیت همگام با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز، شاهد افزایش درآمد و موفقیت روز افزون شما باشیم.
از این رو،

افیکس هاست به منظور حفظ و افزایش رضایت کاربران، سرویس‌های خود را به مدت محدود با قیمت سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ + ۱۰٪ تخفیف ویژه ارائه می‌کند.

 

با وجود اینکه طی سال گذشته و سال‌های اخیر با افزایش شدید نرخ تورم، قیمت دلار و قیمت خدمات آنلاین و آفلاین روزمره مواجه بوده‌ایم، افیکس هاست از سال ۲۰۱۹ میلادی تاکنون افزایش قیمت بر روی بیش از نیمی از سرویس‌های هاست، سرور مجازی و سرورهای اختصاصی خود اعمال نکرده است.
در واقع طی سال‌های اخیر، ضمن بروزرسانی تمامی سخت‌افزارها و زیرساخت‌های مورد استفاده، خدمات میزبانی وب با افزایش هزینه ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی رو به رو بوده‌اند. همچنین خدمات دیتاسنترهای مورد قرارداد تنها طی ۲۰ روز اخیر با تورم ۳۰ تا ۵۰ درصدی مواجه بوده است.

این افزایش قیمت‌ها، تاثیر مستقیمی بر روی هزینه‌های ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب و سرور داشته است. طی این مدت، ما در افیکس‌هاست، به منظور رفاه حال کاربران عزیز و کاهش فشار هزینه‌های فعلی جامعه، اقدامی برای افزایش قیمت‌ سرویس‌های ارائه شده نکرده‌ایم اما در راستای سیاست ارائه کیفیت حداکثری به ناچار در سال ۱۴۰۱ ملزم به افزایش قیمت سرویس‌های خود جهت تداوم روند فعلی سرویس‌دهی هستیم.

به منظور ارج‌نهی به مشتریان سابق بر آن شدیم تا ضمن اطلاع‌رسانی پیش از موعد، مهلت سفارش و تمدید سرویس‌ها را با قیمت مصوب قبلی اعلام نماییم.

شما عزیزان می‌توانید تا پنجم اردیبهشت ماه، ضمن خرید یا تمدید سرویس‌های هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی خود با قیمت سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، از کد تخفیف ۱۰ درصد efixoff جهت تمدید سالانه سرویس‌های خود استفاده نمایید.

efixhost