efixhost 

مهر 4, 1401

حل مشکل دسترسی و قطعی اینترنت بین المللی با اتصال به CDN اختصاصی افیکس هاست

با توجه به اختلالات و مشکلات پیش آمده در دسترسی به اینترنت بین المللی طی روزهای اخیر و نامشخص بودن زمان برقراری دسترسی مجدد به آن، افیکس هاست اقدام به ارائه‌ی راه حل برای رفع این مشکل کرده است تا رضایت کاربران عزیز را جلب نماید.

افیکس هاست با راه‌اندازی CDN رایگان به کاربران کمک می‌کند تا به اینترنت بین المللی دسترسی داشته و محتوای خود را نیز برای افراد خارج از ایران در دسترس قرار دهند.

همچنین کابرانی که وبسایت‌هایشان بر روی سرور مجازی خارج یا سرور اختصاصی خارج میزبانی می‌شود و تنها کاربران ایرانی مورد هدف آن‌هاست می‌توانند درخواست خود را برای انتقال به سرورهای ایران ارسال نمایند.

ارائه‌ی سی‌دی‌ان رایگان و همچنین انتقال وبسایت و اطلاعات کاربران از سرورهای خارج به سرورهای ایران تا زمان پایان رفع محدودیت‌های اینترنت به صورت رایگان ارائه می‌شود. این سرویس تا پایان محدودیت‌ها و اختلالات برای دسترسی به اینترنت جهانی به کاربران افیکس هاست که دارای هاست یا سرور مجازی خارج هستند ارائه می‌شود.

به منظور دریافت خدمات CDN و یا انتقال سایت از سرورهای خارج به سرورهای ایران، با واحد پشتیبانی افیکس هاست در تماس باشید.

ارسال درخواست پشتیبانی

 

به منظور پیوستن به جمع کاربران افیکس هاست و بهره بردن از CDN اختصاصی، لطفا پس از ثبت نام، درخواست خود را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید.

ثبت نام

efixhost