راضیه عبداللهی 

بهمن 1, 1399

۱۱ نکته مهم درباره ویژگی‌های ریسلری هاست

به عنوان یک نمایندگی هاست (Reseller Hosting)، انتخاب مناسب شما از بین ارائه دهندگان هاست می‌تواند باعث رونق یا از بین رفتن تجارت شما شود. اگر این مرحله را درست انجام دهید، شما یک شروع عالی خواهید داشت. در مقابل، اگر ارائه دهنده اشتباهی را انتخاب کنید، ممکن است تجارت نمایندگی هاست شما با مشکل روبرو شود. شما می‌توانید با خرید نمایندگی هاست از efixhost یک منبع درآمد عالی برای خود ایجاد کنید.

 

با این حال، با دانستن چند نکته ساده، می‌توانید ارائه دهنده‌ای پیدا کنید که شما را به بهترین هاست ریسلر تبدیل و نیازهای‌تان را برآورده کند. با ارائه دهنده میزبانی مناسب در کنار خود، می‌توانید بهترین تجربه ممکن را برای مشتریان خود رقم بزنید. همچنین می‌توانید از برخورد با بسیاری از ادمین‌هایی که غالباً مدعی مدیریت موفق نمایندگی هاست هستند دوری کنید.

 

در این مقاله، ما ۱۱ نکته مهم درباره ویژگی‌های ریسلری هاست را به اشتراک خواهیم گذاشت. ما عناصری مانند برچسب گذاری سفید، بررسی چاپ خوب و برنامه ریزی برای آینده کاری شما را بررسی خواهیم کرد. چیزهای زیادی برای مطرح کردن داریم، بنابراین بیایید شروع کنیم!

 

نمایندگی هاست وب چیست؟ چرا ممکن است بخواهید به بهترین هاست ریسلر تبدیل شوید؟

به عنوان Reseller Hosting، بسته میزبانی را از یک ارائه دهنده معتبر خریداری می‌کنید. شما برای این فضای سرور هزینه ثابت پرداخت می‌نمایید، سپس این خدمات را برای سود خود به مشتریان می‌فروشید.

 

دلایل زیادی برای محبوبیت نمایندگی هاست در کسب و کارهای متنوع وجود دارد. برای مشاغل مشخص، می‌تواند روش ارزشمندی را برای متنوع سازی درآمد شما فراهم کند. همچنین می‌تواند از تجارت شما در برابر نوسانات بازار محافظت کند.

 

Reseller Hosting نیز یک مدل مبتنی بر اشتراک است. مشتریان شما بسته‌ایی خریداری و سپس هزینه مکرر ماهیانه یا حتی سالانه به شما پرداخت می‌کنند. با فروش اشتراک میزبانی، می‌توانید با مشتریان فعلی خود روابط طولانی مدتی برقرار کنید.

 

در بهترین حالت، نمایندگی هاست ممکن است مشتریان موقت و بالقوه را به مشتریان دائمی و وفادار تبدیل کند. سپس این مشتریان می‌توانند برای سال‌های آینده درآمد قابل اعتماد و دائمی برای تجارت شما فراهم کنند.

 

برخی از کارآفرینان نیز Reseller Hosting را به عنوان مبنای یک فعالیت تجاری جدید انتخاب می‌کنند. با خرید هاست از یک ارائه دهنده مشخص، می‌توانید بسیاری از هزینه‌های راه اندازی مشاغل جدید را از بین ببرید. این کار باعث می‌شود Reseller Hosting برای افرادی که قصد دارند کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند، گزینه جذابی باشد.

 

۱۱ نکته‌ کاربردی که باید در یک بسته نمایندگی هاست به دنبال آن‌ها باشید.

به عنوان یک نمایندگی هاست، خدمات شما کاملاً توسط ارائه دهنده میزبانی شما مشخص می‌شود. انتخاب بسته میزبانی مناسب یک شروع قدرتمند است.

 

اگر این مرحله را اشتباه انجام دهید، ممکن است با مشکل جدی روبرو شوید. با توجه به این نکته، در اینجا ۱۱مورد وجود دارد که باید در یک بسته نمایندگی هاست به دنبال آن باشید.

 

۱. ویژگی‌های عالی برای مشتری ایده آل شما

برای جلب نظر مشتریان آینده خود، یافتن بسته‌ای که نیازهای آن‌ها را تا حد ممکن برآورده سازد، مهم است. این کار مستلزم درک عمیق مخاطبین مورد نظر شماست.
ابزارهایی مانند Google Trends و Keyword Planner به شما کمک می‌کنند تصویری از مشتری ایده آل خود بسازید. این شامل ویژگی‌ها و منابعی است که مخاطب مورد نظر شما به آن‌ها اهمیت می‌دهند. همچنین شناسایی ارائه دهندگانی که در حوزه مورد نظر شما فعالیت می‌کنند یک حرکت هوشمندانه است زیرا آن‌ها رقبای اصلی شما هستند.

 

هنگام تجزیه و تحلیل رقابت، ممکن است استفاده از ابزارهایی مانند SEMrush یا SimilarWeb به شما کمک کند. این ابزارها به شما کمک می‌کنند فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی رقبا را بهتر درک کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید درباره بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به صورت قانونی جاسوسی کنید. همچنین بهتر است بسته‌های میزبانی ارائه شده و امتیازات آ‌ن‌ها را نیز بررسی کنید.

 

به طور کلی، دو راه اصلی برای موفقیت در این موقعیت در بازار وجود دارد. شما می‌توانید میزبانی مناسب‌تری نسبت به رقبای خود ارائه دهید، یا خود را به عنوان جایگزین برتر معرفی کنید. مورد دوم ممکن است شامل ارائه منابع بیشتر، ارائه ویژگی‌های منحصر به فرد یا ارائه سطح بالاتری از خدمات به مشتری باشد.

 

این تحقیق باید روی بسته میزبانی انتخابی شما تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر تصمیم دارید خود را به عنوان بهترین نمایندگی هاست با مناسب‌ترین بودجه معرفی کنید، باید به دنبال بسته‌هایی باشید که حداقل خواسته و شرایط مخاطبان مورد نظر شما را بدون افزودن موارد اضافه برآورده کنند. با این کار می‌توانید هزینه‌ها را پایین نگه دارید و رقابتی باقی بمانید. از طرف دیگر، اگر خدمات برتر ارائه می‌دهید، بهتر است بسته‌ای خریداری کنید که شامل منابع یا ویژگی‌هایی باشد که در حال حاضر توسط رقبای اصلی شما ارائه نشده است.

 

۲. بالا بودن میزان Uptime

هنگام انتخاب بسته میزبانی، ما همیشه توصیه می‌کنیم میزان در دسترس بودن ارائه دهنده را بررسی کنید. این مدت زمانی است که سرورهای ارائه دهنده فعال هستند و معمولاً به صورت درصد بیان می‌شوند. بالا بودن میزان Uptime همیشه مهم است، اما برای تبدیل شدن به یک نمایندگی هاست موفق بسیار ضروری است.

 

اگر سرورهای ارائه دهنده خدمات میزبانی شما خراب شوند، همه مشتریان شما را نیز آفلاین می‌کند. برای مشتریان reseller hosting شما، خرابی می‌تواند عواقب فاجعه باری از جمله از دست دادن نرخ تبدیل و فروش را داشته باشد. اگر خرابی باعث ضرر به مشتریان شود، آن‌ها خوشحال نخواهند شد.

 

همچنین مطالعه اخیر Moz نشان داد که ۵۰۰ خطای متناوب سرور داخلی می‌تواند باعث ایجاد مشکل در ردیابی کلمات کلیدی شود. مشتریان ممکن است پس از انتخاب شما به عنوان ارائه دهنده میزبانی، در رتبه بندی SEO خود افت کنند.

 

اگرچه، ممکن است ارائه دهنده میزبانی شما مقصر باشد و به عنوان نمایندگی فروش هاست، در مدت زمان کمی خرابی را حل کنید، اما همچنان شما فردی هستید که مشتری از او شکایت می‌کند.

با انتخاب یک بسته میزبانی که میزان Uptime بالایی را نوید می‌دهد، می‌توانید موفقیت را برای تجارت خود به ارمغان بیاورید. از آنجایی که Uptime برای کار نمایندگی هاست از فاکتورهای حیاتی است، توصیه می‌کنیم بسته‌ای را انتخاب کنید که Uptime را در هر زمان ممکن تضمین می‌کند.

 

۳. نظرات مثبت مشتری

تحقیق درباره آنچه مشتریان در مورد هر ارائه دهنده هاست بالقوه می‌گویند، یک حرکت هوشمندانه است.رضایت مشتری، مطالعات موردی و بازخورد ارسال شده در وب سایت ارائه دهنده مکان خوبی برای شروع است. اگرچه، این اطلاعات توسط ارائه دهنده به صورت دستی انتخاب می‌شود و به این معناست که احتمال دارد مغرضانه باشد.

 

برای درک دقیق‌تر، بهتر است سیستم عامل‌هایی را که تحت کنترل ارائه دهنده میزبانی نیستند، بررسی کنید. این شامل سایت‌های بررسی شخص ثالث مانند TrustPilot است.

 

همچنین باید موتور جستجوی مورد علاقه خود را راه اندازی کرده و نام ارائه دهنده میزبانی را جستجو کنید. این اقدام می‌تواند مکان‌های متفاوتی را که افراد در مورد ارائه دهنده بحث می‌کنند، از جمله انجمن‌ها و وبلاگ‌های شخص ثالث، نشان دهد.

 

هنگام تحقیق درباره یک ارائه دهنده بالقوه، باید توجه ویژه‌ای به صحبت مشتریان در مورد پشتیبانی قابلیت دسترسی و فنی خود داشته باشید. این عوامل به ویژه برای راه اندازی مشاغل نمایندگی هاست موفق بسیار مهم هستند.

 

تا جای ممکن، بهتر است به دنبال بازخورد سایر مشتریان reseller hosting باشید. اگر نظر جمعی مثبت باشد، این می‌تواند ارائه دهنده میزبانی مناسبی برای شما باشد.

 

۴. سطح بالای عملکرد

عملکرد یک عامل حیاتی برای هر وب سایت است. مطالعات نشان داده است که ۴۰ درصد مشتریان سایتی را که بارگیری آن بیش از ۳ ثانیه طول می‌کشد، رها می‌کنند. این می‌تواند تأثیر قابل توجهی در معیارهای کلیدی عملکرد، از جمله نرخ گزاف گویی و نرخ تبدیل داشته باشد.

 

دانستن هر عاملی که موتورهای جستجو برای تعیین رتبه بندی وب سایت استفاده می‌کنند غیرممکن است. با این حال، به نظر می‌رسد عملکرد یک عامل عمده رتبه بندی برای موتورهای جستجو مانند Google است. به ویژه، متخصصان سئو Moz ارتباط واضحی بین کاهش رتبه جستجو و افزایش TTFB شناسایی کردند. TTFB مدت زمانی است که سرور می خواهد به یک تلاش اتصال پاسخ دهد.

 

برای کمک به مشتریان خود در نرخ تبدیل و رتبه بندی بالا در نتایج موتورهای جستجو، بهتر است ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید که عملکرد را در اولویت خود قرار دهد. در efixhost، سرورهای ما عملکرد دقیقی دارند و می‌توانند بارگذاری سریع‌تر صفحه را ارائه دهند.

 

۵. پشتیبانی فنی شبانه روزی

به عنوان نمایندگی هاست، موقعیت منحصر به فردی دارید. انتظار می‌رود شما از مشتریان خود پشتیبانی کنید. با این حال، بسیاری از فرایندهای back end توسط ارائه دهنده میزبانی شما مدیریت می‌شوند. این بدان معناست که برخی از مشکلات را نمی‌توانید بدون تماس با ارائه دهنده خود حل کنید.

 

به همین دلیل، توصیه می‌کنیم بسته‌ای را انتخاب کنید که شامل پشتیبانی ۲۴ ساعته مشتری از طرف ارائه دهنده میزبانی شما باشد. این اطمینان را بدهد که اگر مشتریان شما با مشکلی روبرو شدند، می‌توانید در صورت لزوم با ارائه دهنده خود مشورت کنید.

 

در حالت ایده آل، ارائه دهنده میزبانی شما باید از چندین طریق در دسترس باشد، زیرا بعضی از کانال ها به طور معمول کارایی بیشتری نسبت به بقیه دارند. به عنوان مثال، زنگ زدن به میز پشتیبانی مشتری معمولاً سریع‌تر از نوشتن ایمیل و انتظار برای پاسخ است.

 

پشتیبانی مشتری شما می‌تواند منجر به رونق یا ازبین رفتن تجارت شما شود. با این حال، اگر ارائه دهنده میزبانی شما ۲۴ ساعته در دسترس نباشد، این امر می‌تواند تاخیر و آسیب‌های قابل توجهی ایجاد کند. از دید مشتری، شما کسی هستید که سریع به سوالاتش پاسخ نمی‌دهید. این امر تاثیرات بدی روی تجارت شما دارد و می‌تواند ارائه سطح خوبی از خدمات به مشتری را غیر ممکن کند.

 

به عنوان یک نماینده هاست، اقدامات زیادی وجود دارد که می‌توانید برای بهبود خدمات مشتری خود انجام دهید. این اقدامات شامل افزودن چت زنده به وب سایت خود، یا ایجاد سوالات متداول اطلاعاتی، پایگاه اطلاعات یا وب سایت ویکی می‌باشد. با این حال، بدون پشتیبانی ۲۴ ساعته، ممکن است در حل و فصل همه شکایات مشتری در یک بازه زمانی معقول دچار مشکل شوید.

 

۶. شرایط خدمات سازگار

به عنوان نماینده، شرایط خدمات‌تان باید از سیاست‌های قابل قبول ارائه دهنده میزبانی شما پیروی کند. قبل از خرید بسته میزبانی، مهم است که با دقت شرایط خدمات ارائه دهنده را بخوانید. سیاست آن‌ها ممکن است با نحوه تصمیم به بازاریابی، توزیع یا فروش مجدد خدمات میزبانی آن‌ها در تضاد باشد. همچنین باید مطمئن شوید که هیچ قانون و محدودیتی وجود ندارد که بتواند این محصول را برای مخاطبان مورد نظر شما نامطلوب کند.

 

اگر مطمئن نیستید، می‌توانید با ارائه دهنده میزبانی بالقوه برای راهنمایی تماس بگیرید. یک ارائه دهنده میزبانی خوب باید مایل باشد با شما همکاری کند تا مطمئن شوید که شرایط خدمات شما مطابق با سیاست‌های خودشان است.

 

اگر درباره شرایط خدمات خود مطمئن نیستید، ممکن است ایجاد پیش نویس به شما کمک کند. شما می‌توانید با استفاده از ابزارهایی مانند TermsFeed یا WP Auto Terms همواری شرایط خدمات را ایجاد کنید. سپس می توانید این پیش نویس را با شرایط خدمات ارائه دهنده بالقوه مقایسه کنید. این مقایسه می‌تواند در شناسایی هرگونه مشکل یا سایر مواردی که این مجموعه را برای تجارت نمایندگی هاست نامناسب می‌سازد، به شما کمک کند.

 

۷. وایت لیبل

برخی از دارندگان وب سایت تصور منفی از نمایندگان هاست دارند. این تصور غلط وجود دارد که مشتریان می‌توانند با مراجعه مستقیم به منبع، تجربه بهتری کسب کنند.

 

ممکن است مشتریان دیگر معتقد باشند که Reseller Hosting گران‌تراست، زیرا هم ارائه دهنده اصلی و هم نماینده سود دریافت می‌کنند. اگر خود را به عنوان نماینده معرفی کنید، حتی ممکن است برخی از مشتریان، میزبان شما را برای مقایسه قیمت‌ها بررسی کنند.

 

برچسب گذاری سفید این امکان را می‌دهد که شما هویت شخصی خود را از ارائه دهنده میزبانی مستقل کنید. ما همیشه توصیه می‌کنیم ارائه دهنده‌ای را انتخاب کنید که قابلیت برچسب گذاری سفید داشته باشد، زیرا این کار برای ایجاد یک برند قوی ضروری است. همچنین به شما کمک می‌کند تا از برداشت‌های منفی پیرامون نمایندگی هاست جلوگیری کنید.

 

در efixhost، ما به تمام نمایندگان خود اجازه می‌دهیم محصولات خود را با نام تجاری جدید ارائه دهند. مخصوصا، می‌توانید رابط cPanel را به گونه‌ای تنظیم کنید که لوگو، نمادهای دلخواه و نام شرکت خود را داشته باشید.

 

همچنین می‌توانید لینک‌هایی را به پشتیبانی و مستندات مشتری خود اضافه کنید. این کار برای ایجاد یک هویت نام تجاری ثابت است. همچنین با سهولت دسترسی مشتریان به پشتیبانی و مستندات مورد نیاز، تجربه کاربری بهتری را فراهم می‌کند.

 

۸. توانایی ایجاد و مدیریت بسته‌های شخصی خود

بسته نمایندگی که خریداری می‌کنید باید ایجاد و مدیریت بسته‌های میزبانی شما را آسان کند. این شامل ایجاد چندین طرح متناسب با نیازهای مختلف مخاطبان شما است.

 

مشاغل مختلف نیازهای متفاوتی دارند. این نیازها همچنین می‌توانند در طول زمان، مثلاً در دوره های رشد، در نوسان باشند.

 

با ارائه سطوح مختلف بسته‌های میزبانی، می‌توانید تقاضا و عرضه خود را به حداکثر برسانید. به عنوان مثال، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی، مدل قیمت گذاری برنز، نقره، طلا و پلاتین را ارائه می‌دهند.

 

در میزبانی efixhost، کلیه حساب‌های نمایندگی فروش ما به صورت استاندارد با WHM ارائه می‌شوند. شما می‌توانید از WHM برای مدیریت هر بخش از تجارت نمایندگی خود از جمله ایجاد حساب مشتری، نظارت بر استفاده از پهنای باند – و ایجاد طیف گسترده‌ای از بسته‌های میزبانی استفاده کنید.

 

اگر مشتری میزبانی efixhost هستید، می‌توانید با ورود به قسمت نمایندگی میزبانی efixhost به WHM دسترسی پیدا کنید. از اینجا، می‌توانید حساب میزبانی نمایندگی خود و سپس ورود به WHM را انتخاب کنید.

 

برای ایجاد یک بسته، به سادگی Add a Package را انتخاب کنید. سپس می‌توانید بسته خود را نام گذاری و منابعی را که می‌خواهید در این بسته قرار دهید مشخص کنید. ما به نمایندگان خود این امکان را می‌دهیم تا هر بخشی از بسته‌های میزبانی خود از جمله تعیین سهمیه دیسک، حداکثر پایگاه داده و حداکثر دامنه Addon را شخصی سازی کنند.

 

هنگامی که از بسته میزبانی خود راضی بودید، روی ذخیره کلیک کنید. سپس می‌توانید این فرایند را تکرار کرده و تمام بسته‌های میزبانی مورد نیاز خود را برای جذب بیشتر مخاطبان ایجاد کنید.

 

۹. بسته‌هایی با امکان رشد

خوشبختانه، نمایندگی هاست شما موفقیت چشمگیری خواهد داشت. حتی ممکن است لازم باشد بسته‌های میزبانی خود را به روز کنید تا بتوانید مشتری‌های جدید خود را با آن وفق دهید. همچنین، ممکن است تصمیم بگیرید که برای جذب مشتری‌های بزرگتر، بسته‌های میزبانی خود را به روز کنید.

 

در حالت ایده آل، ارائه دهنده مورد انتخاب شما طیف وسیعی از بسته‌های میزبانی نمایندگی را ارائه می‌دهد. در efixhost، ما بسته‌های مختلفی را به طور خاص برای فروشندگان خود طراحی کرده‌ایم.

 

همچنین مهم است که در نظر بگیریم که نیازهای مشتری می‌تواند با گذشت زمان نوسان کند. در میزبانی efixhost، ما می‌فهمیم که بهترین ارائه دهندگان انعطاف پذیر هستند. برای کمک به اثبات آینده تجارت شما، ما می‌توانیم به روز رسانی بسته‌های میزبانی شما را آسان کنیم. به سادگی در پورتال مشتری ما یک تیکت باز کنید و در تغییراتی که باید ایجاد کنید را به شما توضیح می‌دهد و کارکنان پشتیبانی مشتری ما خوشحال می‌شوند که به شما کمک کنند.

 

۱۰. کنترل پنل‌های قدرتمند و قابل دسترسی

WHM یک شروع عالی است، اما بسته میزبانی انتخابی شما باید شامل ابزارهای مدیریتی دیگری باشد. به ویژه، توصیه می‌کنیم ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید که cPanel را با تمام بسته‌های میزبانی خود ارائه دهد. cPanel یکی از محبوب‌ترین کنترل پنل‌ها برای حساب‌های میزبانی وب است و به طور کلی استاندارد صنعت محسوب می‌شود.

 

برای مدیریت کارهای اصلی نمایندگی هاست می‌توانید از cPanel استفاده کنید. این شامل ایجاد کاربران جدید، نظارت بر منابعی که مشتریان شما مصرف می‌کنند و ایجاد دامنه‌های فرعی است. همچنین می‌توانید از طریق cPanel، طیف وسیعی از ابزارهای اضافی، از طریق Softaculous داخلی، نصب کنید. این قابلیت، انعطاف پذیری لازم برای شخصی سازی و افزایش حساب نمایندگی را به شما می‌دهد.

 

در efixhost، ما cPanel را به صورت استاندارد ارائه می‌دهیم. علاوه بر این، تمام مشتریان نمایندگی شما حساب cPanel مخصوص خود را دارند که می‌توانید با برند تجاری خود شخصی سازی کنید. این کار شما را قادر می‌سازد، ضمن ایجاد یک هویت تجاری قوی، بهترین تجربه مشتری را ارائه دهید.

 

۱۱. نرم افزار صورتحساب داخلی

داشتن نمایندگی هاست موفق می‌تواند به میزان قابل توجهی به ادمین نیاز داشته باشد. برای سهولت زندگی روزانه، توصیه می‌کنیم بسته‌ای را انتخاب کنید که شامل یک سیستم عامل مدیریت وب باشد.

 

یک پلتفرم مدیریت وب می‌تواند بسیاری از کارهای مهم اداری را به صورت خودکار انجام دهد. این کار به شما اجازه می‌دهد تا روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید- رشد تجارت نمایندگی هاست خود.

 

تعداد زیادی پلتفرم مدیریت وب شخص ثالث در بازار وجود دارد. با این حال، تمام حساب‌های نمایندگی ما با راه حل کامل مدیریت میزبان وب (WHMCS) ارائه شده است.

 

WHMCS می‌تواند بسیاری از وظایف مرتبط با اجرای یک تجارت میزبانی موفق را به طور خودکار انجام دهد. این خدمات شامل تمدید اشتراک مشتری، صورتحساب و جمع آوری وجه از مشتریان راضی شماست.

 

به ویژه، می‌توانید از WHMCS برای ایجاد خودکار حساب‌های مشتری و فعال سازی اشتراک‌های آن‌ها استفاده کنید. به طور قابل توجه‌ایی، مشتریان انتظار دارند که به محض انجام مراحل پرداخت، به حساب‌ها، محصولات و خدمات دسترسی داشته باشند.

 

منتظر گذاشتن مشتری هنگام فعال سازی دستی حساب آن‌ها، تجربه ناخوشایندی را برای مشتری به وجود می‌آورد. با انتخاب بسته‌ای که شامل ابزاری مانند WHMCS می‌باشد، می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز فرآیند فعال سازی و قابلیت دسترسی به مشتریان جدید را به صورت خودکار انجام دهید.

 

WHMCS همچنین برخی از ابزارهای اضافی مفید از جمله تجزیه و تحلیل داخلی را ارائه می‌دهد. این به شما کمک می‌کند بدون اینکه لزوماً به سیستم عامل‌های تجزیه و تحلیل شخص ثالث تسلط داشته باشید، موفقیت در تجارت خود را کنترل کنید.

 

پس از خرید حساب نمایندگی هاست efixhost خود، می‌توانید WHMCS را با استفاده از Softaculous داخلی نصب کنید.

 

 

افزایش سرعت و عملکرد سایت یکی از مهم‌ترین عوامل در افزایش بازدید سایت و افزایش رتبه سئو می‌باشد. ما در مقاله زیر ۳ ابزار رایگان برای آنالیز عملکرد سایت را به شما معرفی می‌کنیم.

 

نتیجه گیری

به عنوان یک نماینده، انتخاب ارائه دهنده میزبانی مناسب برای موفقیت در کسب و کار شما بسیار مهم است. با یافتن ارائه دهنده‌ای که دقیقاً ویژگی‌های مورد نیاز تجارت شما را ارائه می‌دهد، می‌توانید شغل جدید خود را به بهترین فرصت ممکن برای موفقیت تبدیل کنید.

 

در این مقاله، ما ۱۱ نکته‌ای که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده نمایندگی هاست به آن‌ها توجه کرد را بررسی کردیم. این شامل یافتن تامین کننده‌ای است که پشتیبانی ۲۴ساعته ارائه می‌دهد، زیرا این کلید حل سریع مشکلات back-end است. ما همچنین به شما توصیه می‌کنیم که با انتخاب یک بسته میزبانی با فرصت‌های فراوان برای آینده، برنامه ریزی کنید.

 

در هنگام انتخاب ارائه دهنده، بهتر است به uptime توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر سرورهای ارائه دهنده خدمات میزبانی شما خراب شوند، وب سایت‌های مشتریان شما را از بین می‌برد. این فقط یک معنی می‌تواند داشته باشد: مشتریان ناراضی! برای اینکه مشتریان فعلی خود را راضی نگه دارید و مشتریان جدیدی را جذب کنید، جستجوی یک ارائه دهنده میزبانی که دسترسی را تضمین می‌کند، اقدامی هوشمندانه است.

 

ما در efixhost بهترین هاست ریسلر را با میزان بالای uptime، پشتیبانی ۲۴ ساعته و عملکرد بالا ارائه می‌دهیم. برای خرید نمایندگی کلیک کنید.

 

خرید نمایندگی هاست ریسلری

راضیه عبداللهی 

کانتنت‌رایتر، کپی‌رایتر و مدرس زبان انگلیسی، علاقه‌مند به مباحث مرتبط با IT.